تالار گفتگو نسل جوان

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

آموزش مهارت های زندگی , روابط اجتماعی , سبک زندگی , شبکه اجتماعی , خود باوری ,

مواضيع مماثلة

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

المواضيع الأخيرة

» روزنوشت های یک سینمایی تدوینگر
    لطفا بدون داد زدن وارد شوید!!!!!!!! I_icon_minitime5/20/2012, 7:30 am من طرف semiramis

» and the oscar goes to ..
    لطفا بدون داد زدن وارد شوید!!!!!!!! I_icon_minitime2/27/2012, 3:50 am من طرف Saint_T

» روز نوشت هاي يک تاتري دانشجووو
    لطفا بدون داد زدن وارد شوید!!!!!!!! I_icon_minitime2/13/2012, 8:18 am من طرف semiramis

» ادامه...!!!
    لطفا بدون داد زدن وارد شوید!!!!!!!! I_icon_minitime2/13/2012, 8:04 am من طرف semiramis

» آبِِی
    لطفا بدون داد زدن وارد شوید!!!!!!!! I_icon_minitime2/13/2012, 8:02 am من طرف semiramis

»  5 راه براي اينکه بخنديد وقتي دنيا ميخواد که گريه کنيد‍!
    لطفا بدون داد زدن وارد شوید!!!!!!!! I_icon_minitime12/4/2011, 8:30 am من طرف SMART

» کمی لبخند !
    لطفا بدون داد زدن وارد شوید!!!!!!!! I_icon_minitime10/31/2011, 5:27 am من طرف Saint_T

» لطفا بدون داد زدن وارد شوید!!!!!!!!
    لطفا بدون داد زدن وارد شوید!!!!!!!! I_icon_minitime10/24/2011, 8:30 am من طرف semiramis

» تخته آبي (14)
    لطفا بدون داد زدن وارد شوید!!!!!!!! I_icon_minitime10/24/2011, 8:22 am من طرف semiramis

» رنگ هاي رفته دنيا
    لطفا بدون داد زدن وارد شوید!!!!!!!! I_icon_minitime9/23/2011, 10:50 am من طرف Saint_T

» باد به صحرا زده از بوی تو دیوانه است
    لطفا بدون داد زدن وارد شوید!!!!!!!! I_icon_minitime9/19/2011, 7:00 am من طرف Saint_T

» عجیب ترین ها در دنیا
    لطفا بدون داد زدن وارد شوید!!!!!!!! I_icon_minitime9/8/2011, 8:29 am من طرف pamela1367

» اقدامات آمريکا مخوف... آب بازي(پاشي)...
    لطفا بدون داد زدن وارد شوید!!!!!!!! I_icon_minitime8/23/2011, 8:16 am من طرف konstantin

» عجيب ترين جانوران زمين
    لطفا بدون داد زدن وارد شوید!!!!!!!! I_icon_minitime8/21/2011, 3:04 pm من طرف linda119

» آيا ميدانيد و دانستني هاي جالب
    لطفا بدون داد زدن وارد شوید!!!!!!!! I_icon_minitime8/17/2011, 6:48 am من طرف SMART

» پيام هاي مهرباني ( تولدت م ب ا ر ک .. )
    لطفا بدون داد زدن وارد شوید!!!!!!!! I_icon_minitime8/11/2011, 5:04 am من طرف semiramis

» در مورد رژيم گياهخواري چه مي دانيد ؟
    لطفا بدون داد زدن وارد شوید!!!!!!!! I_icon_minitime8/6/2011, 6:57 pm من طرف SMART

» مشاعره
    لطفا بدون داد زدن وارد شوید!!!!!!!! I_icon_minitime8/6/2011, 10:53 am من طرف panah

» چرا حال من بد است؟؟؟؟
    لطفا بدون داد زدن وارد شوید!!!!!!!! I_icon_minitime8/5/2011, 5:46 am من طرف panah

» مطالبي خواندني از عجيب و غريب ترين مردان دنيا
    لطفا بدون داد زدن وارد شوید!!!!!!!! I_icon_minitime7/21/2011, 7:28 am من طرف SMART

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى

تقویم تاریخ

كساني كه Online هستند

در مجموع 3 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 3 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 185 و در تاريخ 5/6/2011, 10:42 pm بوده است.

احصائيات

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 2470 في 819 موضوع

تعداد کاربران ثبت نام شده: 227

جديدترين کاربر ثبت نام شده: parvin

آب و هوا

4 مشترك

لطفا بدون داد زدن وارد شوید!!!!!!!!

konstantin
      konstantin
      طلايدار
      طلايدار

ذكر تعداد پستها : 453
      حالت من : قاطی کردم

لطفا بدون داد زدن وارد شوید!!!!!!!! Empty لطفا بدون داد زدن وارد شوید!!!!!!!!

پست من طرف konstantin 7/20/2011, 1:38 pm

*دليل داد زدن چیست؟***

استادى از شاگردانش پرسید: چرا ما وقتى عصبانى هستیم داد می‌زنیم؟ چرا مردم
      هنگامى که خشمگین هستند صدایشان را بلند می‌کنند و سر هم داد می‌کشند؟
      شاگردان فکرى کردند و یکى از آن‌ها گفت: چون در آن لحظه، آرامش و خونسردیمان را
      از دست می‌دهیم.
      استاد پرسید: این که آرامشمان را از دست می‌دهیم درست است امّا چرا با وجودى که
      طرف مقابل کنارمان قرار دارد داد می‌زنیم؟ آیا نمی‌توان با صداى ملایم صحبت
      کرد؟ چرا هنگامى که خشمگین هستیم داد می‌زنیم؟
      شاگردان هر کدام جواب‌هایى دادند امّا پاسخ‌هاى هیچکدام استاد را راضى نکرد.
      سرانجام او چنین توضیح داد: هنگامى که دو نفر از دست یکدیگر عصبانى هستند،
      قلب‌هایشان از یکدیگر فاصله می‌گیرد. آن‌ها براى این که فاصله را جبران کنند
      مجبورند که داد بزنند. هر چه میزان عصبانیت و خشم بیشتر باشد، این فاصله بیشتر
      است و آن‌ها باید صدایشان را بلندتر کنند.
      سپس استاد پرسید: هنگامى که دو نفر عاشق همدیگر باشند چه اتفاقى می‌افتد؟ آن‌ها
      سر هم داد نمی‌زنند بلکه خیلى به آرامى با هم صحبت می‌کنند. چرا؟ چون
      قلب‌هایشان خیلى به هم نزدیک است. فاصله قلب‌هاشان بسیار کم است
      استاد ادامه داد: هنگامى که عشقشان به یکدیگر بیشتر شد، چه اتفاقى می‌افتد؟
      آن‌ها حتى حرف معمولى هم با هم نمی‌زنند و فقط در گوش هم نجوا می‌کنند و عشقشان
      باز هم به یکدیگر بیشتر می‌شود.
      سرانجام، حتى از نجوا کردن هم بی‌نیاز می‌شوند و فقط به یکدیگر نگاه می‌کنند.
      این هنگامى است که دیگر هیچ فاصله‌اى بین قلب‌هاى آن‌ها باقى نمانده باشد

* *
      *از خودمان آغاز کنیم*

؟؟؟
      panah
      کاربر نمونه
      کاربر نمونه

انثى خرداد (برج جوزا) متولد سال اسب
      تعداد پستها : 51
      شخصیت‌های محبوب : سهراب سپهري،صادق هدايت،نيما،فريدون مشيري
      حالت من : گریم گرفته

لطفا بدون داد زدن وارد شوید!!!!!!!! Empty رد: لطفا بدون داد زدن وارد شوید!!!!!!!!

پست من طرف panah 7/23/2011, 4:49 am

نمیشه/برا مثال من عاشق مامانمم/بجای اینکه بگم مامان پول بده به چشماش زل میزنم/اونم کاری که من دارم انجام میدم و میکنه و بعد میگه خب بچه بگو چی میخوای/در نتیجه نگاه عاشقانه من کاملا بی نتیجه میمونه!
      konstantin
      konstantin
      طلايدار
      طلايدار

لطفا بدون داد زدن وارد شوید!!!!!!!! Empty رد: لطفا بدون داد زدن وارد شوید!!!!!!!!

پست من طرف konstantin 7/23/2011, 1:55 pm

اولا که من منظورم عشق مریخی و ونوسی بود.
      دوما واسه اونم یه راهی هست.چشاتو گرد میکنی میندازی تو چشای مامانت.یخورده بغض میکنی.یخورده اشک.برق چشات معلوم باشه.بعد یخورده صداتو بنداز تو گلو.با تته پته بگو پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پوووووووووووووووو...
      هنوز به ل نرسیدی یه تراول 50 تومنی تو دستاته.خدا بده برکت.
      اگه گرفتی واسع شام یه جای عالی سراغ دارم
      panah
      کاربر نمونه
      کاربر نمونه

پست من طرف panah 7/25/2011, 5:05 am

از قرار اینکارو زیاد انجام دادی/حالا یه بار دیگه از این شیوه استفاده کن و یه شام دعوتم کن/فکرامو میکنم ببینم حوصلم میشه بیام یا نه!

آهان!خب حالا اگه این دو تا ازدواج کردن خانمه چجور با نگاه عاشقانه به شوهرش بگه نون نداریم برو بخر؟
      konstantin
      konstantin
      طلايدار
      طلايدار

پست من طرف konstantin 7/26/2011, 5:35 am

ببخشیدا!!!جسارته.نون خریدن کاره زنونس.زنا میرن نون میخرن.مردا میرن در مغازه نون در میارن.
      مردا رو قاطی کارای زنونه نکن.
      Saint_T
      طلايدار
      طلايدار

تعداد پستها : 429

پست من طرف Saint_T 7/27/2011, 4:30 am

اين مطلب آخرين بار توسط Saint_T در 8/27/2013, 5:19 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
      panah
      کاربر نمونه
      کاربر نمونه

پست من طرف panah 7/28/2011, 8:04 pm

saint چرا بعد از غیبت داشتی علامت سوال گذاشتی/وقتی نبود به این معنیه ک غیبت داشته!
      نگاه عاشقانه به جیب!؟
      چجوریه؟به منم یاد میدین؟
      شما چه کارای جالبی بلدین!
      konstantin
      konstantin
      طلايدار
      طلايدار

پست من طرف konstantin 7/31/2011, 3:42 am

سلام.
      سينت نديدمش ولي گفتن تا اين جمعه مياد.
      نبودنم به خاطر بي توجهي نبود.سر ميزدم.ولي مطالبي که ميخاستم بزارم در حد بچه هاي سايت نبود.خيلي پايينتر بود.واسه همين کم کاري شد.
      اگه ميشه به ادمين سفارشمو بکنين که غيبتامو حاضري رد کنه....
      Saint_T
      طلايدار
      طلايدار

تعداد پستها : 429

پست من طرف Saint_T 8/1/2011, 9:18 am

panah دینی رو تو کنکور چند درصد زدی ؟!
      من خیلی از این شیوه استفاده نکردم اما این طوری که در احادیث نقل شده شنیدم که باید بعد نیت کردن از شامگاه شب قبل تا وسطای روزی که می خوای این کار رو بکنی روزه بری !
      همین که احساس کردی که خط و خطوط چهره ات به خاطر فشار ضعف ، دل هر تنا بنده ای رو به درد میاره میرید جلوی پدر ساکت می شینید و چند لحظه که چشمتون به جیب بابا باشه خود به خود پول به جیبتون منتقل میشه !
      البته من توصیه می کنم قبلش تمام خونه و کیف مامان و جیب بابا رو بگردید و که کار به اینجا ها نکشه !

konstantin
      admin خودش به خاطر غیبت حذف ترم شده !
      اگه فردا به جرم بر اندازی نرم و رنگی بنیان مقدس خانواده فیلتر شدیم تعجب نکید ، احتمالا آدرس جدیدمون
      mehr3.forumotion.com
      و در حالت کلی اگر به سایت سر زدید و فیلتر بود برای داشتن آدرس جدید سایت اعداد p و q رو در دنباله زیر بزارید !mehr(p+1).logu(q+1).com
      p تعداد بار های فیلتر شدن سایت و q تعداد بار های دستگیری admin هست !
      تعداد بار های فیلترینگ سایت رو از دوستان می تونید بپرسید و تعداد دستگیری های admin رو هم اگه رسانه ملی پخش نکرده باشه می تونیداز تو اعترافاتش بخونید !
      panah
      کاربر نمونه
      کاربر نمونه

پست من طرف panah 8/5/2011, 5:34 am

اگه از دینی منظورت معارف اسلامیه اصلا نگاشم نکردم!چرا باید جواب بدم!؟
      خبرا چه زود میرسه اینجا!برا دریافت نتایجم میتونم به همین سایت سر بزنم؟
      چرا از جواب دادن به سوالای معارف اسلامی پرسیدی؟
      اگه از گشنگی مردم چی؟کی جواب میده؟
      کی رسانه ملی میبینه؟! admin کجا میشه پیدا کرد که تعداد دستگیریهاشو بگه؟ اون که ستاره سهیل شده!
      semiramis
      semiramis
      طلايدار
      طلايدار

تعداد پستها : 489
      حالت من : مهربونم

Character sheet
      1:
      لطفا بدون داد زدن وارد شوید!!!!!!!! Left_bar_bleue0/0لطفا بدون داد زدن وارد شوید!!!!!!!! Empty_bar_bleue  (0/0)

پست من طرف semiramis 10/24/2011, 8:30 am

اآآآآآآآآدمين كجايي ببيني اينا چي ميگن در موردت!!!!!!
      بابا بدبخت خسته شد از بس ما يكي درميون اومديم اينجا
      بجه ها چقدر خنديدم از اين تاپيك
      دستتون درد نكنه!!!!
      كنستانتين آخرين باري كه به يه نفر عاشقانه نگاه كردم استاد انيميشن بود تا نندازتم !!!!!

مواضيع مماثلة

-

اكنون 5/19/2024, 1:12 pm ميباشد