تالار گفتگو نسل جوان

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

آموزش مهارت های زندگی , روابط اجتماعی , سبک زندگی , شبکه اجتماعی , خود باوری ,

مواضيع مماثلة

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

المواضيع الأخيرة

» روزنوشت های یک سینمایی تدوینگر
    مطالبي خواندني از عجيب و غريب ترين مردان دنيا I_icon_minitime5/20/2012, 7:30 am من طرف semiramis

» and the oscar goes to ..
    مطالبي خواندني از عجيب و غريب ترين مردان دنيا I_icon_minitime2/27/2012, 3:50 am من طرف Saint_T

» روز نوشت هاي يک تاتري دانشجووو
    مطالبي خواندني از عجيب و غريب ترين مردان دنيا I_icon_minitime2/13/2012, 8:18 am من طرف semiramis

» ادامه...!!!
    مطالبي خواندني از عجيب و غريب ترين مردان دنيا I_icon_minitime2/13/2012, 8:04 am من طرف semiramis

» آبِِی
    مطالبي خواندني از عجيب و غريب ترين مردان دنيا I_icon_minitime2/13/2012, 8:02 am من طرف semiramis

»  5 راه براي اينکه بخنديد وقتي دنيا ميخواد که گريه کنيد‍!
    مطالبي خواندني از عجيب و غريب ترين مردان دنيا I_icon_minitime12/4/2011, 8:30 am من طرف SMART

» کمی لبخند !
    مطالبي خواندني از عجيب و غريب ترين مردان دنيا I_icon_minitime10/31/2011, 5:27 am من طرف Saint_T

» لطفا بدون داد زدن وارد شوید!!!!!!!!
    مطالبي خواندني از عجيب و غريب ترين مردان دنيا I_icon_minitime10/24/2011, 8:30 am من طرف semiramis

» تخته آبي (14)
    مطالبي خواندني از عجيب و غريب ترين مردان دنيا I_icon_minitime10/24/2011, 8:22 am من طرف semiramis

» رنگ هاي رفته دنيا
    مطالبي خواندني از عجيب و غريب ترين مردان دنيا I_icon_minitime9/23/2011, 10:50 am من طرف Saint_T

» باد به صحرا زده از بوی تو دیوانه است
    مطالبي خواندني از عجيب و غريب ترين مردان دنيا I_icon_minitime9/19/2011, 7:00 am من طرف Saint_T

» عجیب ترین ها در دنیا
    مطالبي خواندني از عجيب و غريب ترين مردان دنيا I_icon_minitime9/8/2011, 8:29 am من طرف pamela1367

» اقدامات آمريکا مخوف... آب بازي(پاشي)...
    مطالبي خواندني از عجيب و غريب ترين مردان دنيا I_icon_minitime8/23/2011, 8:16 am من طرف konstantin

» عجيب ترين جانوران زمين
    مطالبي خواندني از عجيب و غريب ترين مردان دنيا I_icon_minitime8/21/2011, 3:04 pm من طرف linda119

» آيا ميدانيد و دانستني هاي جالب
    مطالبي خواندني از عجيب و غريب ترين مردان دنيا I_icon_minitime8/17/2011, 6:48 am من طرف SMART

» پيام هاي مهرباني ( تولدت م ب ا ر ک .. )
    مطالبي خواندني از عجيب و غريب ترين مردان دنيا I_icon_minitime8/11/2011, 5:04 am من طرف semiramis

» در مورد رژيم گياهخواري چه مي دانيد ؟
    مطالبي خواندني از عجيب و غريب ترين مردان دنيا I_icon_minitime8/6/2011, 6:57 pm من طرف SMART

» مشاعره
    مطالبي خواندني از عجيب و غريب ترين مردان دنيا I_icon_minitime8/6/2011, 10:53 am من طرف panah

» چرا حال من بد است؟؟؟؟
    مطالبي خواندني از عجيب و غريب ترين مردان دنيا I_icon_minitime8/5/2011, 5:46 am من طرف panah

» مطالبي خواندني از عجيب و غريب ترين مردان دنيا
    مطالبي خواندني از عجيب و غريب ترين مردان دنيا I_icon_minitime7/21/2011, 7:28 am من طرف SMART

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى

تقویم تاریخ

كساني كه Online هستند

در مجموع 2 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 2 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 185 و در تاريخ 5/6/2011, 10:42 pm بوده است.

احصائيات

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 2470 في 819 موضوع

تعداد کاربران ثبت نام شده: 227

جديدترين کاربر ثبت نام شده: parvin

آب و هوا

مطالبي خواندني از عجيب و غريب ترين مردان دنيا

SMART
      SMART
      کاربر نمونه
      کاربر نمونه

ذكر تعداد پستها : 137
      اخلاق و برخورد : شاد-مهربان-احساساتي-متين-دلسوز
      علاقه‌مند به : اندي.باتيستا.خودم.
      حالت من : بی‌تفاوت

مطالبي خواندني از عجيب و غريب ترين مردان دنيا Empty مطالبي خواندني از عجيب و غريب ترين مردان دنيا

پست من طرف SMART 7/21/2011, 7:28 am

سربازي كه 28 سال مخفي شد
      سربازي بود كه در سال 1941 به ارتش امپراطوري ژاپن احضار و كمي پس از آن به منتقل شد. در سال 1944 وقتي نيروهاي آمريكايي جزيره گوام را تسخير كردند، يوكويي از ترس كشته شدن به جنگل رفت و در آن جا پنهان شد. روز 24 ژانويه سال 1972 يوكويي توسط دو تن از ساكنان آن محل در يكي از نواحي دوردست پيدا شد.

در مدت 28 سال در يك غار زيرزميني كه خودش آن را كنده بود مخفي مانده بود و با وجود اينكه مدتها پس از پايان جنگ جهاني دوم اعلاميه آن را در نزديكي غار خود پيدا كرده بود ولي باز هم مي‌‌ترسيد از مخفيگاهش بيرون بيايد. او پس از بازگشت به ژاپن در حاليكه تپانچه زنگ‌زده خود را به كمرش بسته بود گفت:

خـزنده انســان‌نمــا
      قبلا يك فوتباليست حرفه‌اي بود و در شبكه تلويزيوني بي‌‌بي‌‌سي برنامه ورزشي اجرا مي‌‌كرد و البته سخنگوي ملي حزب سبز بريتانيا نيز بود. او از سال 1990 تمام هم و غم خود را بر روي يك تحقيق گذاشت. تحقيقي كه خود نام آن را گذاشته است.او هميشه فقط لباس‌هاي فيروزه‌اي رنگ مي‌‌پوشد و معتقد است دنيا به دست يك گروه اسرارآميز به نام اداره مي‌‌شود.

به گفته او گونه‌اي از خزندگان انسان‌نما هستند كه در زمان‌هاي باستان به عنوان معروف بودند و در عصر حاضر ، و از اعضاي آن هستند. او مي‌‌گويد: نسل‌هاي فعلي اين خزندگان به كودك‌آزاري و شيطان‌پرستي مي‌‌پردازند. او نويسنده پانزده كتاب است و نظرات و عقايد خود را در اين كتاب‌ها به تفصيل توضيح داده است. در سال 1999 پس از يك سخنراني پنج ساعته در دانشگاه تورنتو مورد تشويق و ستايش شديد دانشجويان آن دانشگاه قرار گرفت.

مـردي كـه رسمـا مـرده بــود
      متولد سال 1961 يك كشاورز از منطقه هندوستان است. او ظاهرا يك انسان معمولي است ولي يك تفاوت عمده با ديگران دارد و آن اينكه از سال 1976 تا 1994 يعني مدت هجده سال از نظر دولت مرده بود. او انجمن يا را در تاسيس كرد و مدت هجده سال با نظام بروكراسي دولت هند جنگيد تا بالاخره در سال 1994 ميلادي توانست ثابت كند هنوز زنده است.

در سال 1974 وقتي تصميم گرفت از بانك وام بگيرد، تازه فهميد كه از نظر دولت مرده است. عموي بيهاري به يكي از كارمندان دولتي رشوه داده بود تا نام او را در ميان مردگان بنويسد و بدين ترتيب مي‌‌خواست ملك و املاك بيهاري را تصاحب كند. مدتي بعد بيهاري دريافت كه او تنها كسي نيست كه اين وضعيت را دارد و حداقل صد نفر ديگر مثل او مرده قلمداد مي‌شدند. همان وقت بود كه تصميم گرفت انجمن را تاسيس كند. او و بسياري از اعضاي اين انجمن در خطر كشته‌شدن بودند زيرا خويشاوندانشان به‌خاطر دارايي‌هايشان نمي‌خواستند آنها زنده بمانند.

بيهاري بالاخره توانست به حق خود برسد ولي هم‌اكنون اين انجمن بيش از بيست‌هزار عضو دارد كه همگي هندي هستند آنها توانسته‌اند هويت چهار نفر از اين بيست‌هزار نفر را اثبات كنند. بيهاري در سال 2004 كانديداي انتخابات پارلمان شد.

او همـه‌چيـزمي خورد
      متولد پانزده ژوئن سال 1950 يك مرد فرانسوي است. لوتيتو كه در شهر به دنيا آمده است به خاطر خوردن اشياي غيرقابل هضم مشهور شده و در كشور خود با لقب به معناي معروف مي‌‌باشد. او براي مردم برنامه اجرا مي‌‌كند و در برابر چشمان حيرت زده آنها همه نوع فلز، شيشه، پلاستيك و چيزهايي از اين قبيل را مي‌‌خورد.

او تاكنون چندين دوچرخه و تلويزيون را در كنار اشياي كوچك‌تر خورده است. لوتيتو ابتدا اجزاي اين وسايل را از هم جدا مي‌‌كند و سپس آنها را تكه‌تكه و به راحتي قورت مي‌‌دهد. لوتيتو خوردن وسايل غيرمعمول را از كودكي آغاز كرده بود و از سال 1966 يعني از شانزده سالگي تا كنون براي مردم برنامه اجرا مي‌‌كند. لوتيتو تاكنون به‌خاطر اين رژيم غذايي عجيب خود احساس بيماري نكرده و حتي پس از خوردن مواد مسموميت‌‌زا هم مريض نشده است.

او در هنگام اجراي برنامه به طور متوسط روزي يك كيلوگرم وسايل غيرقابل هضم مي‌‌خورد و قبل از صرف اين غذاي غيرمتعارف مقداري روغن معدني تناول مي‌‌نمايد. در طول خوردن آنها نيز مقداري زيادي آب مي‌‌نوشد. به نظر مي‌‌رسد كه ضخامت ديواره معده و روده‌هاي لوتيتو دو برابر يا حتي چند برابر مردم عادي است و اسيدهاي معده‌اش آنقدر قوي هستند كه مي‌‌توانند غذاهاي فلزي او را هضم كنند.

صد و چهل سال عمر
      كه روز بيست و ششم ژوئن سال 1928 به دنيا آمده يك پزشك مي‌‌باشد. او همچنين يك مخترع ژاپني است كه ادعا مي‌‌كند ركورد بيشترين تعداد اختراعات را در دنيا شكسته است و بيش از سه هزار اختراع از خود بر جاي گذاشته كه از جمله معروف‌ترين آنها و كفش‌هاي فنري مي‌‌باشند.

او در طول مدت سي‌و چهار سال از تمام وعده‌هاي غذايي كه خورده است عكس‌برداري كرده و تمامي آنها را جزء جزء تجزيه و تحليل نموده و خواص و مضرات تك‌تك آنها را برشمرده است. هدف اصلي ناكاماتسو از اين كار عجيب كه صبر و حوصله بسياري را مي‌‌طلبد علاوه بر ركوردشكني اين است كه بتواند با در نظرگرفتن خاصيت‌هاي مختلف غذاها، بيش از صد و چهل سال عمر كند.

او سه دهه نخوابيد
      شصت ساله كه در محله خود به نام معروف است، مي‌گويد: از سال 1973 پس از يك تب شديد ديگر نتوانسته بخوابد و در طول بيش از 11700 شب بي‌خوابي گوسفندهاي بيشماري را شمرده ولي تاثيري در اين اختلال ايجاد نشده است. او مي‌گويد: يكي از همسايگان نگوك براي اثبات سلامتي او مي‌گويد:

همسر نگوك اظهار مي‌دارد: وي در ادامه افزود: وقتي نگوك براي انجام آزمايشات پزشكي به بيمارستان شهر رفت، پزشكان گفتند او در سلامت كامل به سر مي‌برد و فقط كبدش كمي ضعيف كار مي‌كند. نگوك در حال حاضر در مزرعه‌اي در دامنه كوهستان زندگي مي‌كند و سرگرم مزرعه‌داري و مراقبت از مرغ‌ها و خوك‌هاي خود است.

او شش فرزند دارد كه هر يك در خانه خود زندگي مي‌كنند. او اغلب شبها اضافه‌كاري مي‌كند يا براي جلوگيري از ورود دزدها نگهباني مي‌دهد. او مي‌گويد: دو ماه از اين شب‌هاي بي‌خوابي را سرگرم كندن دو استخر بزرگ براي پرورش ماهي بوده است.

مواضيع مماثلة

-

اكنون 5/19/2024, 3:51 pm ميباشد