تالار گفتگو نسل جوان

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

آموزش مهارت های زندگی , روابط اجتماعی , سبک زندگی , شبکه اجتماعی , خود باوری ,

مواضيع مماثلة

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

المواضيع الأخيرة

» روزنوشت های یک سینمایی تدوینگر
    مبارزه با تحريم !! دانلود از گوگل سورس فرجي I_icon_minitime5/20/2012, 7:30 am من طرف semiramis

» and the oscar goes to ..
    مبارزه با تحريم !! دانلود از گوگل سورس فرجي I_icon_minitime2/27/2012, 3:50 am من طرف Saint_T

» روز نوشت هاي يک تاتري دانشجووو
    مبارزه با تحريم !! دانلود از گوگل سورس فرجي I_icon_minitime2/13/2012, 8:18 am من طرف semiramis

» ادامه...!!!
    مبارزه با تحريم !! دانلود از گوگل سورس فرجي I_icon_minitime2/13/2012, 8:04 am من طرف semiramis

» آبِِی
    مبارزه با تحريم !! دانلود از گوگل سورس فرجي I_icon_minitime2/13/2012, 8:02 am من طرف semiramis

»  5 راه براي اينکه بخنديد وقتي دنيا ميخواد که گريه کنيد‍!
    مبارزه با تحريم !! دانلود از گوگل سورس فرجي I_icon_minitime12/4/2011, 8:30 am من طرف SMART

» کمی لبخند !
    مبارزه با تحريم !! دانلود از گوگل سورس فرجي I_icon_minitime10/31/2011, 5:27 am من طرف Saint_T

» لطفا بدون داد زدن وارد شوید!!!!!!!!
    مبارزه با تحريم !! دانلود از گوگل سورس فرجي I_icon_minitime10/24/2011, 8:30 am من طرف semiramis

» تخته آبي (14)
    مبارزه با تحريم !! دانلود از گوگل سورس فرجي I_icon_minitime10/24/2011, 8:22 am من طرف semiramis

» رنگ هاي رفته دنيا
    مبارزه با تحريم !! دانلود از گوگل سورس فرجي I_icon_minitime9/23/2011, 10:50 am من طرف Saint_T

» باد به صحرا زده از بوی تو دیوانه است
    مبارزه با تحريم !! دانلود از گوگل سورس فرجي I_icon_minitime9/19/2011, 7:00 am من طرف Saint_T

» عجیب ترین ها در دنیا
    مبارزه با تحريم !! دانلود از گوگل سورس فرجي I_icon_minitime9/8/2011, 8:29 am من طرف pamela1367

» اقدامات آمريکا مخوف... آب بازي(پاشي)...
    مبارزه با تحريم !! دانلود از گوگل سورس فرجي I_icon_minitime8/23/2011, 8:16 am من طرف konstantin

» عجيب ترين جانوران زمين
    مبارزه با تحريم !! دانلود از گوگل سورس فرجي I_icon_minitime8/21/2011, 3:04 pm من طرف linda119

» آيا ميدانيد و دانستني هاي جالب
    مبارزه با تحريم !! دانلود از گوگل سورس فرجي I_icon_minitime8/17/2011, 6:48 am من طرف SMART

» پيام هاي مهرباني ( تولدت م ب ا ر ک .. )
    مبارزه با تحريم !! دانلود از گوگل سورس فرجي I_icon_minitime8/11/2011, 5:04 am من طرف semiramis

» در مورد رژيم گياهخواري چه مي دانيد ؟
    مبارزه با تحريم !! دانلود از گوگل سورس فرجي I_icon_minitime8/6/2011, 6:57 pm من طرف SMART

» مشاعره
    مبارزه با تحريم !! دانلود از گوگل سورس فرجي I_icon_minitime8/6/2011, 10:53 am من طرف panah

» چرا حال من بد است؟؟؟؟
    مبارزه با تحريم !! دانلود از گوگل سورس فرجي I_icon_minitime8/5/2011, 5:46 am من طرف panah

» مطالبي خواندني از عجيب و غريب ترين مردان دنيا
    مبارزه با تحريم !! دانلود از گوگل سورس فرجي I_icon_minitime7/21/2011, 7:28 am من طرف SMART

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى

تقویم تاریخ

كساني كه Online هستند

در مجموع 6 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 6 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 185 و در تاريخ 5/6/2011, 10:42 pm بوده است.

احصائيات

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 2470 في 819 موضوع

تعداد کاربران ثبت نام شده: 227

جديدترين کاربر ثبت نام شده: parvin

آب و هوا

مبارزه با تحريم !! دانلود از گوگل سورس فرجي

Admin
      Admin
      مدیر ارشد
      مدیر ارشد

ذكر خرداد (برج جوزا) متولد سال گربه
      تعداد پستها : 365
      اخلاق و برخورد : صميمي
      ویژگی مثبت : منتقد , خلاق , متفاوت , آيده اليست
      شخصیت‌های محبوب : داريوش اقبالي , مصدق , طالقاني ,عبدالکريم سروش
      حالت من : نامیدم

Character sheet
      1:
      مبارزه با تحريم !! دانلود از گوگل سورس فرجي Left_bar_bleue0/0مبارزه با تحريم !! دانلود از گوگل سورس فرجي Empty_bar_bleue  (0/0)

مبارزه با تحريم !! دانلود از گوگل سورس فرجي Empty مبارزه با تحريم !! دانلود از گوگل سورس فرجي

پست من طرف Admin 9/4/2010, 9:01 pm

چگونه شهروند آلماني شويم.سيتيزن آلمان fastun.com

امروز بعد مدت ها انتظار بلاخره محيط برنامه نويسي جديد گوگل براي سيستم عامل اندرويد ريليز شد(به صورت بتا)با کلي ذوق و شوق رفتم دانلود کنم که باز با اين پيغام بي معني بر خوردم.

Forbidden
      You are accessing this page from a forbidden country.

براي اينکه بتوانيد دانلود کنيد يا از اين سرويس ها استفاده کنيم بايد آي پي يه کشور ديگه داشته باشيم.يکي از راه هاي ساده لستفاده از پروکسي سرور ها هست.

عضو بشيد بعد يه ايميل فعال ساز براتون مياد. حالا نوبت تنظيم مرورگر و يا نرم افزار دانلود منيجرتان ميرسهfastun.com ابندا تو سايت
      برا اينترنت اکسپلورر وارد منو تولز//اينترنت اپشن/تب کانکشنز //لن ستينگ//و بعد تيک گزينه يوز پروکسي..را فعال کرده و ادرس سيات و نام گاربري و رمزتان را وارد کنيد.

از حالا شما يه کاربر با اي پي کشور آلمان شنتاخته ميشويد.

پ‌ن:سعي کنيد فقط براي دانلود از سايتايي که تحريم هستيم از اين روش استفاده کنيد.يکم از لحاظ امنيت شک بر انگيزه.!!

fastun.comfastun.com

مواضيع مماثلة

-

اكنون 5/19/2024, 4:34 pm ميباشد